Share
Hubungi Kami

IBU PEJABAT

Menara SSM@Sentral

No 7, Jalan Stesen Sentral 5
Kuala Lumpur Sentral
50623 Kuala Lumpur.

SSM Contact Centre:

Tel: 03-7721 4000
Fax: 03-7721 4001

SSM General Line:

Tel: 03-2299 4400
Fax: 03-2299 4411
E-mel: enquiry@ssm.com.my
3.133081,101.684308
Suruhanjaya Syarikat Malaysia (ROB)

Tingkat 16, Sunway Putra Place,
100 Jalan Putra,
50622 Kuala Lumpur.

Tel: 03-4043 0811
Fax: 03-4043 0832
E-mel: fekri@ssm.com.my
3.16661,101.69248

PEJABAT NEGERI

JOHOR

Rogayah binti Md Said
Podium 4B & 5, Menara Ansar,
65 Jalan Trus,
80000 Johor Bahru, Johor.

Tel: 07-224 4710
Fax: 07-224 1714 / 224 8169
E-mel: rogayah@ssm.com.my
1.466293,103.759347
KEDAH

Abu Hassan bin Bin Kasim
Tingkat 1 & 2, 
Wisma PERKESO,
No.186 Jalan Teluk WanJah, 
05538 Alor Setar, Kedah.

Tel: 04-733 0111
Fax: 04-731 5517
E-mel: abu@ssm.com.my
6.123346,100.373267
KELANTAN

W.Abd Rahim bin W.Daud
Tingkat 2, 3 & 4, Kota Sri Mutiara,
Jalan Sultan Yahya Petra,
15150 Kota Bharu, Kelantan.

Tel: 09-748 2860 / 748 4599
Fax: 09-744 7622 / 747 2607
E-mel: wrahim@ssm.com.my
6.113415,102.249697
MELAKA

Ahmad Shatar bin Azizan
Aras Bawah Menara MITC
Kompleks MITC
Jalan Konvensyen
75450 Ayer Keroh, Melaka

Tel: 06-231 1717
Fax: 06-231 3502
E-mel: ashatar@ssm.com.my
2.271384,102.286969
NEGERI SEMBILAN

Khairudin bin Rusli
Aras 3, Wisma Perkeso,
Lot 3757 & 52
Jalan Sungai Ujong,
70000 Seremban, Negeri Sembilan.

Tel: 06-761 9098 / 761 5506 / 06-764 1885 / 764 5598
Fax: 06-765 5877
E-mel: krudin@ssm.com.my
2.726464,101.937156
PAHANG

Rozaini bin Muhamed
No. 3.04 – 3.11, Tingkat 3,
Mahkota Square,
Jalan Mahkota,
25000 Kuantan, Pahang.

Tel: 09-516 4866 / 516 4600
Fax: 09-516 1869 / 516 3316
E-mel: rozaini@ssm.com.my
3.807484,103.328366
PERAK

Norihan Elias
Tingkat 2C, Angsana Ipoh Mall,
Jalan Hospital,
30450 Ipoh, Perak.

Tel: 05-241 6900 / 254 7913 / 253 3071
Fax: 05-255 7162
E-mel: norihan@ssm.com.my
4.60282,101.09490
PERLIS

Kamarudin bin Mohd Daud
Tingkat 8, Bangunan KWSP,
Jalan Bukit Lagi,
01000 Kangar, Perlis.

Tel: 04-978 1877 / 976 7899 / 977 3182
Fax: 04-977 4758
E-mel: kmrudin@ssm.com.my
6.435543,100.193087
PULAU PINANG

Rashidan bin Abd Rashid
Tingkat 6-7, Bangunan KWSP,
No. 3009, Off Leboh Tenggiri 2,
Bandar Seberang Jaya,
13700 Pulau Pinang.

Tel: 04-397 7793
Fax: 04-397 7713
E-mel: rashidan@ssm.com.my
5.394217,100.397493
SABAH

Rosnah Ali
Tingkat 4, Menara MAA,
6 Lorong Api-Api,
Locked Bag 2039,
88999 Kota Kinabalu, Sabah.

Tel: 088-233 551 / 233 346
Fax: 088-237 884
E-mel: rosnah@ssm.com.my
5.973872,116.069372
SARAWAK

Hairul Anuar bin Yasin
Tingkat 2 & 3, Wisma STA,
26 Jalan Datuk Abang Abdul Rahim,
93450 Kuching, Sarawak.

Tel: 082-481 499
Fax: 082-334 622
E-mel: hairul@ssm.com.my
1.552131,110.368905
SELANGOR

Mohd Nasir bin Zakaria
Tingkat 3, Plaza Alam Sentral,
Jalan Majlis, Seksyen 14,
40000 Shah Alam, Selangor.

Tel: 03-5511 6500 / 5513 9570 / 5513 5997 / 5513 3976
Fax: 03-5510 4200 (Tingkat 3) / 03-5510 6200 (Tingkat 4)
E-mel: nasir@ssm.com.my
3.073579,101.516982
TERENGGANU

Rohaimi bin Abd Manan
Tingkat 6-7, Menara Yayasan Islam,
Jalan Sultan Omar,
20300 Kuala Terengganu, Terengganu.

Tel: 09-623 7170 / 623 7127
Fax: 09-623 0945
E-mel: rohaimi@ssm.com.my
5.325966,103.141596
WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN

Muhd Nasir bin Mahmood
No. 6A1 & 6A2, Tingkat 6,
Block 4, Kompleks Ujana Kewangan,
Jalan Merdeka,
87000 Wilayah Persekutuan Labuan.

Tel: 087-414 100
Fax: 087-414 152
E-mel: mnasir@ssm.com.my
5.275974,115.249152

PEJABAT CAWANGAN

MIRI

Abdul Rahman bin Rosli
Ground Floor, Yu Lan Plaza,
Lot 97, Jalan Brooke,
98008 Miri, Sarawak.

Tel: 085-424777 / 421117
Fax: 085-422225
E-mel: arahman@ssm.com.my
4.393688,113.987849
MUAR

Norsilawati binti Bachek
No.1, Jalan Perdagangan,
Off Bulatan Jalan Bakri,
84000 Muar, Johor.

Tel: 06-9546611 / 9547711
Fax: 06-9546600
E-mel: norsilawati@ssm.com.my
2.048769,102.568795
TAWAU

Mohd Yasin @ Jafri bin Abd Malik
TB 4444, GF & 1st floor,
Blok F, Sabindo Square,
Jalan Dunlop,
91018 Tawau, Sabah.

Tel: 089-750 585 / 752 585
Fax: 089-754 585
E-mel: yasin@ssm.com.my
4.243926,117.893338
TEMERLOH

Ahmad Tarmizi Hussain
No. 15 & 16,
Jalan Ahmad Shah,
28000 Temerloh, Pahang.

Tel: 09-2964600 / 29655600
Fax: 09-2960010
E-mel: atarmizi@ssm.com.my
3.450536,102.41829

URBAN TRANSFORMATION CENTRE

URBAN TRANSFORMATION CENTRE (UTC) KUALA LUMPUR

T2-1, Tingkat 2
Suruhanjaya Syarikat Malaysia
Bangunan UTC Kuala Lumpur
Jalan Pudu (Pudu Sentral)
Kuala Lumpur.

Tel: 03-2026 2041 / 03-2026 2042
Fax: 03-2026 2036
3.145699,101.700767
URBAN TRANSFORMATION CENTRE (UTC) MELAKA

Aras 3, Wisma UTC
Jalan Hang Tuah
75300, Melaka

Tel: 06-2830076
2.204262,102.246468
URBAN TRANSFORMATION CENTRE (UTC) PAHANG

1-11 Aras Satu,
Bangunan UTC Pahang,
Jln Stadium,
25200, Kuantan Pahang

Tel: 09-5124137
Fax: 09-5124136
3.812613,103.323461
URBAN TRANSFORMATION CENTRE (UTC) KEDAH

No 4-7, Kompleks MBAS,
Jalan Kolam Air,
05675 Alor Setar,
Kedah.

Tel: 04-736 0815
Fax: 04-732 0622
6.118215,100.369791

PUSAT PERKHIDMATAN

LANGKAWI

Pusat Perkhidmatan
Suruhanjaya Syarikat Malaysia
No 4, Aras Mezzanine, Kompleks LADA
Jalan Persiaran Putra
07000 Langkawi, Kedah.

Tel: 04-966 7943
Fax: 04-966 5318
6.311522,99.855965

KAUNTER PERKHIDMATAN PENDAFTARAN PERNIAGAAN

PUTRAJAYA

Kaunter Khidmat Pengguna,
Aras G,
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri
Koperasi Dan Kepenggunaan (KPDNKK),
No. 13, Persiaran Perdana,
Presint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62623 Putrajaya,
Wilayah Persekutuan Putrajaya.

Tel: 03-8882 6509/6480
2.920495,101.687464