Share

Contact Us

HEAD OFFICES

Menara SSM@Sentral
No 7, Jalan Stesen Sentral 5
Kuala Lumpur Sentral
50623 Kuala Lumpur.
Tel : 03-2299 4400
Fax : 03-2299 4411
Hotline : 03-2299 5500
E-mail : enquiry@ssm.com.my
Location Map
SSM Directory

Suruhanjaya Syarikat Malaysia (ROB)
Tingkat 16, Putra Place,
100 Jalan Putra,
50622 Kuala Lumpur.
Tel : 03-4043 0811
Faks : 03-4043 0832
E-mail : fekri@ssm.com.my

-------------------------------------------------------------------------------------------

STATE OFFICES

PERLIS
Kamarudin bin Mohd Daud
Tingkat 8, Bangunan KWSP,
Jalan Bukit Lagi,
01000 Kangar, Perlis.
Tel : 04-978 1877 / 976 7899 / 977 3182
Fax : 04-977 4758
E-mail : kmrudin@ssm.com.my
Location Map

KEDAH
Abu Hassan bin Bin Kasim
Tingkat 10, Menara Sentosa,
Jalan Tunku Ibrahim,
05621 Alor Setar, Kedah.
Tel : 04-733 0111
Fax : 04-731 5517
E-mail : abu@ssm.com.my
Location Map

PULAU PINANG
Rashidan bin Abd Rashid
Tingkat 6-7, Bangunan KWSP,
No. 3009, Off Leboh Tenggiri 2,
Bandar Seberang Jaya,
13700 Pulau Pinang.
Tel : 04-397 7793
Fax : 04-397 7713
E-mail : rashidan@ssm.com.my
Location Map

PERAK
Norihan Elias
Tingkat 2C, Greentown Mall,
Jalan Hospital,
30450 Ipoh, Perak.
Tel : 05-241 6900 / 254 7913 / 253 3071
Fax : 05-255 7162
E-mail : norihan@ssm.com.my
Location Map

SELANGOR
Mohd Nasir bin Zakaria
Tingkat 3 & 4, Plaza Alam Sentral,
Jalan Majlis, Seksyen 14,
40000 Shah Alam, Selangor.
Tel : 03-5511 6500 / 5513 9570 / 5513 5997 / 5513 3976
Fax : 03-5510 4200 (Tingkat 3) / 03-5510 6200 (Tingkat 4)
E-mail : nasir@ssm.com.my
Location Map

NEGERI SEMBILAN
Khairudin bin Rusli
Aras 3, Wisma Perkeso,
Lot 3757 & 52,
Jalan Sungai Ujong,
70000 Seremban, Negeri Sembilan.
Tel : 06-761 9098 / 761 5506 / 06-764 1885 / 764 5598
Fax : 06-765 5877
E-mail : krudin@ssm.com.my
Location Map

MELAKA
Ahmad Shatar bin Azizan
Aras Bawah Menara MITC
Kompleks MITC
Jalan Konvensyen
75450 Ayer Keroh, Melaka
Tel : 06-231 1717
Fax : 06-231 3502
E-mail : ashatar@ssm.com.my
Location Map

JOHOR
Rogayah binti Md Said
Podium 4B & 5, Menara Ansar,
65 Jalan Trus,
80000 Johor Bahru, Johor.
Tel : 07-223 3589 / 224 4710 / 224 4708
Fax : 07-224 1714 / 224 8169
E-mail : rogayah@ssm.com.my
Location Map

PAHANG
Rozaini bin Muhamed
Lot 202-216, Tingkat 2, Block B,
Kuantan Centre Point,
Jalan Haji Abdul Rahman,
25000 Kuantan, Pahang.
Tel : 09-516 4866 / 516 4600
Fax : 09-516 1869 / 516 3316
E-mail : rozaini@ssm.com.my
Location Map

TERENGGANU
Rohaimi bin Abd Manan
Tingkat 6-7, Menara Yayasan Islam,
Jalan Sultan Omar,
20300 Kuala Terengganu, Terengganu.
Tel : 09-623 7170 / 623 7127
Fax : 09-623 0945 / 6237172
E-mail : rohaimi@ssm.com.my
Location Map

KELANTAN
W.Abd Rahim bin W.Daud
Tingkat 2, 3 & 4, Kota Sri Mutiara,
Jalan Sultan Yahya Petra,
15150 Kota Bharu, Kelantan.
Tel : 09-748 2860 / 748 4599
Fax : 09-744 7622 / 747 2607
E-mail : wrahim@ssm.com.my
Location Map

SARAWAK
Hairul Anuar bin Yasin
Tingkat 2 & 3, Wisma STA,
26 Jalan Datuk Abang Abdul Rahim,
93450 Kuching, Sarawak.
Tel : 082-481 499
Fax : 082-334 622
E-mail : hairul@ssm.com.my
Location Map

SABAH
Rosnah Ali
Tingkat 4, Menara MAA,
6 Lorong Api-Api,
Locked Bag 2039,
88999 Kota Kinabalu, Sabah.
Tel : 088-233 551 / 233 346
Fax : 088-237 884
E-mail : rosnah@ssm.com.my
Location Map

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN
Muhd Nasir bin Mahmood
No. 6A1 & 6A2, Tingkat 6,
Block 4, Kompleks Ujana Kewangan,
Jalan Merdeka,
87000 Wilayah Persekutuan Labuan.
Tel : 087-414 100
Fax : 087-414 152
E-mail : mnasir@ssm.com.my
Location Map

-------------------------------------------------------------------------------------------

BRANCH OFFICES

TAWAU
Mohd Yasin @ Jafri bin Abd Malik
TB 4444, GF & 1st floor,
Blok F, Sabindo Square,
Jalan Dunlop,
91018 Tawau, Sabah.
Tel : 089-750 585 / 752 585
Fax : 089-754 585
E-mail : yasin@ssm.com.my
Location Map

MIRI
Abdul Rahman Rosli
Aras Bawah, Plaza Yu Lan,
97, Jalan Brooke,
98008 Miri, Sarawak.
Tel : 085-424 777 / 421 117
Fax : 085-422 225
E-mail : arahman@ssm.com.my
Location Map

MUAR
Norsilawati Bachek
No. 1, Jalan Perdagangan,
Off Bulatan Jalan Bakri,
84000 Muar, Johor.
Tel : 06-954 6611 / 954 7711
Fax : 06-954 6600
E-mail : norsilawati@ssm.com.my
Location Map

TEMERLOH
Ahmad Tarmizi Hussain
No. 15 & 16, Ground Floor
Jalan Ahmad Shah
28000 Temerloh
Pahang Darul Makmur
Tel : 09-296 4600/5600
Fax : 09-296 0010
E-mail : atarmizi@ssm.com.my

-------------------------------------------------------------------------------------------

SERVICE CENTER

LANGKAWI
Pusat Perkhidmatan
Suruhanjaya Syarikat Malaysia
No 4, Aras Mezzanine, Kompleks LADA
Jalan Persiaran Putra
07000 Langkawi, Kedah.
Tel : 04-966 7943
Fax : 04-966 5318
Location Map

-------------------------------------------------------------------------------------------

BUSINESS REGISTRATION SERVICE COUNTER

SELAYANG
Lobby, Block A
Majlis Perbandaran Selayang
68100 Batu Caves, Selangor
Tel : 03- 6120 2642
Fax : 03-6120 2641

PUTRAJAYA
Kaunter Khidmat Pengguna, Aras G
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri
Koperasi Dan Kepenggunaan,(KPDNKK)
No. 13, Persiaran Perdana
Presint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62623 Putrajaya
Wilayah Persekutuan Putrajaya.
Tel : 03-8882 6509/6480